Figurka Nosorożec Indyjski Schleich 14816

0
1164

Figurka Nosorożec Indyjski 14816 trafiła do produkcji w 2018 roku. Doskonale pasuje do młodego nosorożca pancernego Schleich z zestawu 42428. Oba modele mają ten sam kolor oraz fakturę. W duecie wyglądają zdecydowanie korzystnie. Maluch dostępny jest wyłącznie w zestawie z leśniczym, co czyni go unikatem.

Figurka Nosorożec Pancerny Schleich 14816 mocno wyróżnia się malowaniem i proporcjami w porównianiu ze starszym modelem Schleich 14025. Kolory zyskały na naturalności, a faktura i dopracowanie modelu robi piorunujące wrażenie. To właśnie detale modelu odgrywają pierwszoplanową rolę przy te figurce.

Jedyne do czego bym się przyczepiła to pancerz nosorożca. W tym modelu, w przeciwieństwie do starszego odpowiednika, nie pełni on pierwszoplanowej roli. Uwagę skupia raczej bardzo urozmaicona faktura figurki. Bardzo podoba mi się natomiast pozycja zwierzęcia i jej dynamizm. Nosorożec sprawia wrażenie jakby szykował się na spacer w kierunku wodopoju. Daje to duże pole do zabaw, ale też sesji fotograficznych.

Nosorożec ze zdjęcia nie jest kompatybilny z innymi nosorożcami indyjskimi, nie licząc wspomnianego już młodego Schleich. Występują duże różnice w malowaniu i estetyce pomiędzy starszym modelem Schleich oraz osobnikiem Papo. Model z pewnością zasługuje na uwagę, ale nie jest uniwersalny. Znajdzie z pewnością zarówno zagorzałych zwolenników jak i przeciwników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here