Figurka Nosorożec Indyjski Schleich 14816

Odwzorowanie
Malowanie
Unikat
Kompatybilność
Trwałość
Figurka Nosorożca Indyjskiego Schleich 14816 jest wyjątkową zabawką, którą cechuje bardzo dopracowana faktura. Ręcznie malowana figurka Schleich z serii zwierząt dzikich cechuje się wspaniałym malowaniem i wiernym odwzorowaniem rzeczywistego obiektu.

Figurka Nosorożec Indyjski 14816 trafiła do produkcji w 2018 roku. Doskonale pasuje do młodego nosorożca pancernego Schleich z zestawu 42428. Oba modele mają ten sam kolor oraz fakturę. W duecie wyglądają zdecydowanie korzystnie. Maluch dostępny jest wyłącznie w zestawie z leśniczym, co czyni go unikatem.

Figurka Nosorożec Pancerny Schleich 14816 mocno wyróżnia się malowaniem i proporcjami w porównianiu ze starszym modelem Schleich 14025. Kolory zyskały na naturalności, a faktura i dopracowanie modelu robi piorunujące wrażenie. To właśnie detale modelu odgrywają pierwszoplanową rolę przy te figurce.

Jedyne do czego bym się przyczepiła to pancerz nosorożca. W tym modelu, w przeciwieństwie do starszego odpowiednika, nie pełni on pierwszoplanowej roli. Uwagę skupia raczej bardzo urozmaicona faktura figurki. Bardzo podoba mi się natomiast pozycja zwierzęcia i jej dynamizm. Nosorożec sprawia wrażenie jakby szykował się na spacer w kierunku wodopoju. Daje to duże pole do zabaw, ale też sesji fotograficznych.

Nosorożec ze zdjęcia nie jest kompatybilny z innymi nosorożcami indyjskimi, nie licząc wspomnianego już młodego Schleich. Występują duże różnice w malowaniu i estetyce pomiędzy starszym modelem Schleich oraz osobnikiem Papo. Model z pewnością zasługuje na uwagę, ale nie jest uniwersalny. Znajdzie z pewnością zarówno zagorzałych zwolenników jak i przeciwników.

Recent articles

Nowości Schleich – Lipiec 2020

Nie tak dawno temu,bo do 2015 był tylko jeden katalog Schleich, który obowiązywał od stycznia do grudnia 2015. Nowości pojawiały się...

Kuoka Schleich 14823 – czyli jak „inwestować” w figurki

Kuoka schleich 14823 "Wycofki" Schleich Zbieramy figurki dopiero nieco ponad 3 lata i na początku...

Paw – jak wybrać figurkę idealną?

W naszej kolekcji nie wiedząc kiedy zagościło 6 modeli pawia. Każdy z nich daje nam radość na...

Pingwiny – figurki wybranych firm

Potrzebowaliśmy zgłębić temat pingwiny. Łatwo kupić jedną figurkę ładnego pingwina. Mamy w kolekcji kilka takich, które z łatwością mogę polecić i każdy...

Figurka Gnu Schleich 14386

Charakterystyka Figurka Antylopa Gnu Schleich 14386 była produkowana w latach 2009 - 2012, jest drugim po Gnu 14162...

Nowości Papo 2020, które chcesz mieć w swojej kolekcji!!!

Papo - Fakty Papo to francuska firma produkująca wysokiej jakości zabawki. Ręcznie malowane figurki są projektowane przez Papo...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj