Nowości Schleich – Lipiec 2020

Nie tak dawno temu,bo do 2015 był tylko jeden katalog Schleich, który obowiązywał od stycznia do grudnia 2015. Nowości pojawiały się raz w roku. Od 2016 roku katalogi są dwa i w każdym z nich zarówno pojawiają się nowości, ale też znikają modele dotychczas dostępne.

My jeszcze nie mamy ani jednej nowości Schleich z katalogu 01/2020, a już ogłoszono czego możemy się spodziewać w wakacje. Na razie bez zdjęć. Dodam je gdy tylko pojawią się na oficjalnej stronie Schleich.

Nowości Schleich – Farm World

Farm World

Seria Farm World doczakała się w tym katalogu tylko trzech nowości. Ich dostępność w Polsce stoi pod dużym znakiem zapytania, są to figurki o ograniczonej dostępności.

Schleich 13930 – Chihauhau

Chihauhau Schleich 13930

Figurka psa Chihauhau 13930 to figurka z serii Farm World. Pies należy do serii limitowanej. Póki nie pojawi się polska wersja katalogu Schleich 07/2020 nie sposób przewidzieć, czy model będzie dostępny w Polsce. Jeśli spotkasz kupuj 😉

Schleich 13931 – Pies Shih Tzu Maltański

Shih Tzu Schleich 13931

Podobnie jak w przypadku Chihauhau 13930 figurka Shih Tzu 13931 należy do serii Farm World. Również jest to model limitowany, który nie wiadomo, czy pojawi się w Polsce. Jak w przypadku wszystkich modeli Exclusive – jest to gratka dla kolekcjonerów.

Schleich 13932 – Kot syjamski

Kot Syjamski Schleich 13932

Trzecia figurka limitowana z katalogu 07/2020 przedstawia kota syjamskiego. Mam nadzieję, że będzie piękny i dostępny w Polsce. Kot syjamski 13932 oczywiście jak powyższe modele należy do serii Farm World.

Nowości Schleich – WildLife

Wild Life

Schleich 42505 – Lwica z młodymi

Biała Lwica z młodymi Schleich 42505

Zestaw Lwica z młodymi należy do serii WildLife. Będzie zawierał lwicę i dwa lwiątka. Brzmi nieco jak kontynuacja wcześniejszego pomysłu. W 2019 Schleich wypuścił już niedźwiedzicę grizzly z młodymi oraz wilczycę z potomstwem. Oba modele niestety nie zachwycają. Oby z lwicą było inaczej.

Na zdjęciu katalogowym wygląda obiecująco. Jeśli rzeczywisty model będzie miał dobre malowanie będzie to zdecydowanie bestseller.

Schleich 42506 – Domek żółwi

Domek dla żółwi Schleich 42506

Zestaw należy do serii WildLife i zawiera m.in. żółwicę, młode żółwie i sałatę. Brzmi obiecująco. Na zdjęciach katalogowych wygląda nienajgorzej. Czekamy niecierpliwie 😉

Schleich 72156 – Złoty Lew

Złoty Lew Schleich 72156

Złoty Lew 72156 należy do serii WildLife. Podobnie jak wydane wcześniej (i dostępne w Polsce) figurki Czerwony Królik 72139 czy Złoty Osiołek 72145 jest figurką typowo kolekcjonerską. Na zadzie znajdziemy upamiętnienie 85 rocznicy powstania Schleich. A grzywa lwia jest obficie okraszona brokatem.

Nowości Schleich – Dinozaury

logo Dinosaurs

Schleich 41462 – Duża stacja badań dinozaurów

Duża stacja dinozaurów Schleich 41462

Badacz dinozaurów, strażnik Maxx strzeże brachiozaura i żarłocznego Velociraptora. Strażnik posiada ruchome ręce i nogi (Staje się to powoli standardem w nowszych modelach ludzi Schleich), stacja zawiera ruchomy dźwig. Całość wygląda na ciekawą propozycję dla fanów dinozaurów. Dinostacja badawcza 41462 należy oczywiście do serii Dinosaurs. Stacja trafi do sklepów najwcześniej we wrześniu 2020. (09/2020 to data wypuszczenia modelu do sprzedaży w DE, Polska data będzie znana gdy pojawi się katalog Schleich na drugą połowę roku 2020)

Schleich 41464 – Wóz terenowy z zestawem do łapania dinozaurów

Wóz teenowy z serii Dinozaury Schleich 41464

W tym zestawie znajdziemy badacza dinozaurów Luisa który swoim SUV-em dba o bezpieczeństwo dinobadaczy. Pilnuje by dinozaury nie uciekły. W zestawie jest ogrodzenie, do którego możemy zaganiać prehistoryczne gady. A Luis posiada ruchome ręce i nogi. Brzmi jak dinowersja zestawów, które znajdziemy już w serii WildLife, a które mają wielu fanów. Podobnie jak wyżej przewidywana premiera tego zestawu to wrzesień 2020.

Schleich 41465 – Atak Tyranozaura

Atak Tyranozaura Schleich 41465

Tym razem to badacz Flynn (posiada ruchome kończyny) szybko złapał Tyranozaura szykującego się do ataku. Jak się domysłamy zestaw zawiera badacza, tyranozaura i akcesoria niezbędne do schwytania drapieżnego gada. Zestaw pojawi się w sprzedaży po wakacjach.

Schleich 41466 – Ucieczka quadem przed Velociraptorem

Ucieczka quadem przed Velociraptorem Schleich 41466

Badacz dinozaurów Flynn, który pojawia się również w zestawie opisanym wyżej, tym razem quadem ucieka przed Velociraptorem. W zestawie poza quadem i Flynnem z ruchomymi kończynami pojawiają się dwa dinozaury: Velociraptor oraz „mały dinoprzyjaciel Flynna”. Gdy pojawi się zdjęcie z pewnością dowiemy się o kim mowa:) Zestaw jak wszystkie dinozestawy Schleich z tego katalogu pojawi się najwcześniej we wrześniu.

Nowości Schleich – Konie

Horses

Schleich 42463 – Zestaw akcesoriów do Pielęgnacji na Pokaz Koni

Zestaw do Pielęnacji Pokaz Koni Schleich 42463

Zestaw akcesoriów 42463 ma uatrakcyjnić zabawę zabawkami z linii Horse Club Horses. Powinien być dostępny w sprzedaży 07/2020.

Schleich 42464 – Zestaw Biżuterii na Pokaz Koni

Zestaw Biżuteria na Pokaz Koni Schleich 42464

Zestaw ozdób dla koni do uatrakcyjnienia pokazu koni. Należy do linii Horse Club Horses. Dostępny w sprzedaży w drugiej połowie 2020.

Schleich 42466 – Wielki Pokaz Koni

Wielki Pokaz Koni Schleich 42466

Dzwonią dzwony, kibicie szaleją na trubunach podczas gdy Tori i Sarah rywalizują ze sobą poczas pierwszego pokazu koni. Która z nich piękniej ozdobi swojego konia? Zestaw należy do serii Horse Club Horses. Schleich rekomenduje ten zestaw ze względu na dużo interaktywnych elementów: Tori i Sarah posiadają ruchome kończyny, pies należący do zestawu może trzymać w pysku wąż. Zestaw posiada wiele akcesoriów.

Schleich 42467 – Bryczka na Pokaz Koni

Bryczka na Pokaz Koni Schleich 42467

Sophia jest bardzo podekscytowana, bo jej kuzynka Clara ją odwiedzi dziś. Clara przyjeżdża pięknie ozdobioną bryczką Schleich 42467 gotową na Wielki pokaz koni i obie urządzają piknik. Jest tak wiele do opowiedzenia. Clara posiada ruchome kończyny, zestaw kompatybilny z akcesoriami (zestawy 42463 i 42464) i Wielkim Pokazem Koni 42466 wymienionymi wyżej. Dostępny w sprzedaży od lipca 2020.

Nowości Schleich – Kalendarze Adwentowe

W tym roku czekamy na trzy nowe kalendarze Schleich. Z roku na rok mają one co raz więcej fanów. Między innymi dlatego, że umożliwiają zdobyć modele Exclusive.

Schleich 98063 – Kalendarz adwentowy Farm World

Kalendarz trafi do sprzedaży najwcześniej we wrześniu. Tak jak to a kalendarzach adwentowych bywa będzie posiadał 24 okienka w których ukryte są poszczególne prezenty związane z Farmą. Tak jak w poprzednich latach w okienkach kalendarzy adwentowych ukryją się Exclusive (figurki w wyjątkowym malowaniu, wyprodukowane w dużo mniejszej liczbie niż standardowe).

Schleich 98064 – Kalendarz Adwentowy z serii Dinozaury (Dinosaurus)

Kalendarz zawiera 24 okienka w których ukrywają się elementy związane z dinozaurami. Będzie do kupienia od września 2020. Jak to w kalendarzach adwentowych Schleich w okienkach ukryją się również figurki Exclusive.

Schleich 98069 – Kalendarz Adwentowy z serii Horse Club

Ta sama zasada co zawsze: 24 okienka z zabawkami, akcesoriami Schleich co roku nowe figurki. W okienkach ukryte również modele Exclusive i jak co roku mamy nadzieję, że będzie dużo i fajnie. Kalendarz adwentowy Schleich 98069 zawiera zabawki związane z serią Horse Club. Dostępny tak samo jak pozostałe czyli od września 2020.

Z nowości 07/2020 które by mnie interesowały to w sumie koniec. Niestety nie ma zwierząt leśnych. Smuci również fakt, że nie ma kalendarza adwentowego w serii Wild Life. A jednak jest parę skarbów na które czekamy i które w ciemno dopisujemy do listy chciejstw. Należą do nich wszystkie limitowane figurki oraz zestaw z gniazdem żółwi. Nadal namiętnie poszukujemy nowych żółwi do kolekcji. Z drżącym sercem czekamy również na lwicę z młodymi, chociaż przed zakupem poczekam na sprawdzone recenzje.

Niestety wcześniejsze modele matka i młode wydane przez Schleich (niedźwiedzica i wilczyca) rozczarowywują. Dodatkowo sprzedawane są w kartonikach, które uniemożliwiają obejrzenie rzeczywistego modelu przed zakupem. Nie wiem czy mamy miejsca na więcej popularnych gatunków dinozaurów (Tyranozuarów i Velociraptorów mamy już po kilka, a wciąż kilku nam brakuje choćby albertozaura). Na pewno jednak zestawy dinozaurowe z pojazdami będą świetne na prezent dla znajomych przedszkolaków i nieco starszych dzieci. A poniżej nowości ze świata Elfów, Eldrador i Smerfy.

Nowości Schleich – Bayala

Bayala Schleich

W najnowszym katalogu będzie wiele nowości ze świata Bayala.

Schleich 42508 – Eyela na złotym jednorożcu

Eyela na Złotym Jednorożcu Schleich 42508

Eyela jest bardzo podekscytowana. Dziś odbędzie przejażdżkę na swoim nowym złotym jednorożcu (z dużą ilością brokatu). Eyela ma ruchome ramiona. Magnetyczne siodło zapewnia dobrą przyczepność Eyeli.

Zabawka z serii Schleich Bayala.

Co prawda nie zbieramy elfów, ale kilka starszych modeli posiadamy, ze względu na wysokie walory estetyczne. Ciekawi mnie mocno te magnetyczne siodło. Brzmi jak ciekawe rozwiązanie, ułatwiające zabawę zwłaszcza mniejszym dzieciom. Zestaw dostępny od lipca 2020.

Schleich 42509 – Syrenka na morskim jednorożcu

Syrenka na Morskim Jednorożcu Schleich 42509

Syrenka wyszła z wody wraz z morskim jednorożcem. Wszyscy przyjacie są podekscytowani bo uwielbiają duże ilości brokatu. Zestaw z zastosowaniem magnetycznego siodła. Będzie miał swoją premierę w lipcu 2020. Zestaw z serii Bayala.

Schleich 42520 – Przedszkole dla zwierząt Marween

Przedszkole dla zwierząt Marween Schleich 42520

Marween jest prawdziwą bohaterką w świecie Bayala. Żyje w kwiecie wraz ze swoimi zwierzątkami. Roślinę można zamknąć aby uchronić się przed intruzami w nocy. W zestawie jest huśtawka i kosz do których mieszczą się zwierzaki Marween. Elf ma ruchome ramię. Zwierzakom można włożyć do ust smoczek należący do zestawu. Zabawka z serii Schleich Bayala. Premiera zestawu przewidziana na lipiec 2020.

Schleich 70585 – Jednorożec Florany z brokatem (źrebię)

Florany z brokatem Schleich 70585

Połyskująca brokatem figurka kolekcjonerska przedstawia urocze dwukolorowe źrebię jednorożca Florany z turkusową grzywą i ogonem. Model należy do serii Schleich Bayala. Figurka dostępna już w lipcu 2020.

Schleich 70588 – Jednorożec Lenuja z brokatem (źrebię)

Lenuja z brokatem Schleich 70588

Połyskujące brokatem źrebię jednorożca Lenuja. Ma różową grzywę i ogon. Jednorożca będzie można kupić już w lipcu 2020. Zabawka z serii Schleich Bayala.

Schleich 70589 – Jednorożec Olaria z brokatem (źrebię)

Olaria z brokatem Schleich 70589

Ociekająca brokatem figurka kolekcjonerska przedstawiająca źrebię jednorożca Olarię. Źrebię ma fioletowy ogon i grzywę. Model do kupieniu od lipca 2020. Zabawka z serii Bayala.

Schleich 70593 – Syrenka Feya na morskim jednorożcu

Syrenka Feya na morskim jednorożcu Schleich 70593

Syrenka Feya odwiedza Memarę na swoim morskim jednorożcu. Wszystko jest pięknie ozdobione brokatem. Feya dobrze się trzyma na grzbiecie jednorożca dzięki zintegrowanym magnesom. Zestaw ma premierę w lipcu 2020. Komplet należy do serii Schleich Bayala.

Schleich 70594 – Syrenka Eyela na morskim jednorożcu

Kolejny komplet figurek z serii Schleich Bayala. Tym razem syrenka Eyela na morskim jednorożcu. Jak wszystkie modele z tej serii zawiera wysokiej jakości urocze modele z dużą ilością brokatu. Syrenka dobrze trzyma się na jednorożcu dzięki niewidocznym magnesom. Model trafia do sprzedaży w lipcu 2020.

Schleich 70595 – Jednorożec Whalda z brokatem (źrebię)

Kolejna brokatowa figurka z serii Schleich Bayala przedstawia biało różowe źrebię jednorożca imieniem Whalda. Jak reszta nowości z tej serii ma przewidzianą premierę już w lipcu 2020.

Schleich 70596 – Jednorożec Elany z brokatem (źrebię)

Brokatowe, różowe źrebię jednorożca z serii Schleich Bayala ma niebieski ogon. Jest uroczy jak imię które nosi – Elany. Dostępny od drugiej połowy 2020.

Schleich 70597 – Jednorożeć Rajana z brokatem (źrebię)

Kolejne urocze i brokatowe źrebię jednorożca z serii Schleich Bayala. Rajana ma różowy ogon i grzywę. Dostępny w sprzedaży od lipca 2020.

Schleich 70710 – Puih, Nugur i Lykos

Zestaw trzech zwierzęcych bohaterów Bayala Movie. W zestawie znajdziemy wilczka Puih, szopa Nugur i młodego smoka imieniem Lykos. Zestaw z serii Bayala dostępny już od września 2020.

Schleich 70711 – Phira i Munyn

Kolejny dwaj bohaterowie Bayala Movie. Królowa mrocznych elfów Ophira powraca wraz ze swoim krukiem Munyn. Zestaw dostępny najwcześniej po wakacjach, jak wszystkie nowości z bajkowej wersji Bayali.

Schleich 70712 – smok Antylar

Figurka ma swoją premierę we wrześniu 2020. Podobnie jak wcześniejsze smoki Schleich będzie dość spory (18x15x16cm). Tym razem smok Antylar w wersji Bayala Movie.

Nowości Schleich – Smerfy

logo Smerf

Schleich 20818 – Smerf z motylkiem

Figurki z najstarszej Schleichowej linii zabawek The Smurfs. Tym razem w wersji z motylkiem. Model wysokości 5,6 cm będzie miał swoją premierę w lipcu 2020.

Schleich 20819 – Smerf z grzybkiem

Jak wszystkie nowości Schleich z serii The Smurfs będzie miał premierę w lipcu 2020. Tym razem model przedstawia Smerfa który znalazł Szczęśliwego Grzyba.

Schleich 20820 – Smerf z zębem

Model wysokości 5,6 cm należy do serii The Smurfs. W sprzedaży będzie dostępny od lipca 2020. Przedstawia Smerfa i ząb. Ma zachęcić dzieci do mycia zębów. Trzymam kciuki by zadziałało 🙂

Schleich 20821 – Smerf z butelką

Kolekcjonerska figurka z serii The Smurfs. Będzie ciekawym prezentem na każdą rocznicę dla kolekcjonerów smerfów. Model w sprzedaży od lipca.

Schleich 20822 – Smerf z medalem

Kolejny Smerf wysokości 5,6 cm, tym razem przedstawiony z medalem. Figurka z kolekcji The Smurfs będzie w sprzedaży od lipca 2020.

Schleich 20823 – Smerf z tabliczką I LOVE YOU

Ta figurka z serii The Smurfs będzie świetnym wyborem dla kolekcjonera, któremu chcecie wyznać gorące uczucia. Model w sprzedaży w drugiej połowie 2020.

Schleich 20825 – Gargamel

Znany postrach smerfów ma 8,6 cm. Żadna kolekcja The Smurfs bez Gargamela się nie obędzie. Model dostępny w sprzedaży od lipca 2020.

Schleich 20826 – Kot Azreal

Jak widomo Gargamelowi zawsze towarzyszył jego kot Azreal. Figurka z serii The Smurfs w sprzedaży już w lipcu 2020. Model ma 3,6 centymetra wysokości.

Nowości Schleich – Eldrador

Schleich 42497 – Atak na Lodową Fortecę

Niebezpieczny Krokodyl atakuje tygrysa szablozębnego w Lodowej Fortecy, strzegąc super broni. Duży zestaw z seri Eldrador ma swoją premierę w lipcu 2020.

Schleich 42512 – Potwórny Goryl Edrador

Groźny Potwór-Goryl ma ma ostre zęby i kolce. Atakuje przeciwników przeskakując z wierzchołków drzew. Stworzenie z serii Eldrador ma premierę w lipcu 2020.

Schleich 42513 – Potwór Roślinny Eldrador z bronią

Potwór Roślinny ma dwie głowy i bicz cierniowy. Stwór z serii Eldrador ma toksyczne zęby i wymienną broń co czyni go niemal nie do pokononia. Figurka ma premierę w drugiej połowie 2020.

Schleich 42545 – Robot z krainy Lawy wraz ze stworkiem

Robot wraz ze stworkiem 42545 z serii Eldador włada ogniem. Ma premierę w lipcu 2020.

Schleich 42546 – Lodowy Robot z małym stworkiem

Lodowy Robot i jego stworek potrafią zmrozić przeciwnika. Zestaw z serii Eldador mają premierę w lipcu 2020.

Schleich 42547 – Kamienny robot z małym stworkiem

Kamienny Robot i jego mały towarzysz z serii Eldador władają mocą kamienia. Premiera tego zestawu przewidziana jest na lipiec 2020.

Schleich 42548 – Robot z dżungli wraz z małym towarzyszem

Ten robot i jego stworzek są królami dżungli i władają elementem ziemii. Jak pozostałe nowości z serii Eldador mają premierę w lipcu 2020.

Schleich 70144 – Potwór Eldrador z dżungli

Sam o sobie myśli jak o królu dżungli. Ten Stwór z serii Eldrador ma obrotowy ogon i ruchomym lianom może odeprzeć każdego przeciwnika. Model ma premierę w lipcu 2020.

Schleich 81000 – Niespodzianka z serii Eldrador

Torebka niespodzianka z serii Eldrador zawiera w środku 1 z 17 mini stworków Eldrador. W jednej na pięćdziesiąt znajduje się figurka Exclusive – złoty ministworek Eldrador. Który jest najsilniejszy ze wszystkich. Data premiery to lipiec 2020. Produkt najprawdopodobniej nie będzie dostępny w Polsce. Prawdziwy kolekcjoner znajdzie sposób 😉

Recent articles

Nowości Schleich – Lipiec 2020

Nie tak dawno temu,bo do 2015 był tylko jeden katalog Schleich, który obowiązywał od stycznia do grudnia 2015. Nowości pojawiały się...

Kuoka Schleich 14823 – czyli jak „inwestować” w figurki

Kuoka schleich 14823 "Wycofki" Schleich Zbieramy figurki dopiero nieco ponad 3 lata i na początku...

Paw – jak wybrać figurkę idealną?

W naszej kolekcji nie wiedząc kiedy zagościło 6 modeli pawia. Każdy z nich daje nam radość na...

Pingwiny – figurki wybranych firm

Potrzebowaliśmy zgłębić temat pingwiny. Łatwo kupić jedną figurkę ładnego pingwina. Mamy w kolekcji kilka takich, które z łatwością mogę polecić i każdy...

Figurka Gnu Schleich 14386

Charakterystyka Figurka Antylopa Gnu Schleich 14386 była produkowana w latach 2009 - 2012, jest drugim po Gnu 14162...

Nowości Papo 2020, które chcesz mieć w swojej kolekcji!!!

Papo - Fakty Papo to francuska firma produkująca wysokiej jakości zabawki. Ręcznie malowane figurki są projektowane przez Papo...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj